DUSZEK LUBUSZEK I MIŚ W TECZCE – #8 LUBNIEWICE

Udostępnij

Tym razem zdobywamy już ostatnią pieczątkę do naszej duszkowej książeczki. Odwiedzamy po raz kolejny bardzo fajny park, witamy tym razem Pałac celebrytę i zostajemy na małe plażowanie. Przedstawiamy zatem – Duszek Lubuszek i Lubniewice! 

A jeśli nie znacie jeszcze tego miłego stworka to o całej tej akcji dowiecie się więcej tutaj.

Pałac Lubniewice i Duszek Lubuszek

Jeśli chodzi o zdobycie pieczątki w Lubniewickim pałacu to niesety sprawa się nieco komplikuje. Zdobycie jej jest możliwe jedynie o pełnych godzinach i do tego tylko mniędzy 10:00 a 13:00. Wtedy odbywa się zwiedzanie, a miły Pan zbiera czekających pod bramą turystów i prowadzi na dziedziniec.

Duszek Lubuszek w Lubniewicach

My się na zwiedzanie nie wybraliśmy. Pan wziął od nas książki, na chwilę zniknął za drzwiami posiadłości i po chwili wrócił z podbitymi pieczątkami. I tyle. Także pałac oglądamy głównie zza płotu (i przez chwilę z przedpałacia). Ale nic straconego bo jest przecież jeszcze Park. I to nie byle jaki!

Park Miłości i plaża w Lubniewicach – Duszek Lubuszek poleca

Jeśli już jesteście w Lubniewicach to zachęcamy do spaceru po sławnym „Parku Miłości im. Michaliny Wisłockiej”. Pisaliśmy o nim TUTAJ. Jest ławka zakochanych, mostek miłości, romantyczne alejki i zakątki. Warto!

Park miłości i pałac lubniewice

A w ciepłe miesiące zdecydwanie należy poświęcić czas na plażę! A plaża jest bardzo fajna. Jest długa, ma dużo pomostów no i piasku! Ponadto znajdziecie tu dmuchany tor przeszkód na wodzie (płatny) i plac zabaw. Dodatkowo jest całe zaplecze sanitarno-gastronomiczne. No ful wypas ; )

POZNAJ POZOSTAŁE MIEJSCA PRZYGÓD DUSZKA LUBUSZKA:

informacje
  • Pieczątkę można zdobyć o pełnych godzinach, od 10:00 do 13:00 (należy czekać pod bramą, o pełnej godzinie zaczyna się oprowadzanie (płatne), ale można śmiało poprosić o pieczątkę (nie ma obowiązku zwiedzania, ani nie ma żadnych opłat za otrzymanie pieczątki)
  • szczegóły na stronie: http://zameklubniewice.pl/?page_id=42
  • Zachęcam do wcześniejszego kontaktu telefonicznego, żeby się nie okazało, że zwiedzania nie ma, a pałac jest zamknięty na trzy spusty ; ) (poniżej zdjęcie kartki, która wisi na bramie pałacu)

OBSERWUJ NAS W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH!

Polub nas i bądź na bieżąco z najnowszymi wpisami na blogu!


Udostępnij

Dodaj komentarz