DUSZEK LUBUSZEK I MIŚ W TECZCE – #3 ŁAGÓW LUBUSKI

Udostępnij

Moi drodzy, zaczęły się wakacje, czyli czas radości i beztroski dla najmłodszych i ciężki czas dla ich pracujących rodziców (czemu my też nie mamy 2 miesięcy wolnego?). Ciekawą propozycję dla dzieci (i ich rodziców) z okazji ich święta przygotował Urząd Marszałkowski. TUTAJ wyjaśniamy o co chodzi w całej akcji. A w tym wpisie Duszek Lubuszek i Łagów Lubuski.

Duszek Lubuszek – Łagów Lubuski

Łagów lubuski musiał znaleźć się w publikacji o przygodach z Duszkiem Lubuszkiem. Nasza niepodwarzalna perła regionu (na dowód zapraszam do wpisów TU, TU, no i TU). Nasza Misiowa ekipa odwiedza go bardzo często (chociaż mamy kawał drogi. Pojechaliśmy zatem znów, tym razem jednak z misją!

Misja – Łagów Lubuski i Duszek Lubuszek

Powzięwszy książeczki z przyjaznym stworkiem (zdobyte w Zatoniu, wy wasze dostać możecie w każdym z wymienionych w nich miejsc) ruszamy po pieczątkę. Odnaleźliśmy ją w samym ZAMKU! A konkretnie w jego recepcji. A już tam będąc, przy okazji, zajrzeliśmy do przemagicznego zamkowego dziedzińca. „Łał” w ustach małych turystów gwarantowane!

W poszukiwaniu pewnego Jerzyka.

Wejście na wieżę zamkową jest płatne, ale jeśli lubicie takie atrakcje to zdecydowanie warto! Kto wie, może wasze bombelki odnajdą tam pewnego rycerza w kolczastej kolczudze, o którym przeczytacie w książeczce? ; ) Jeśli nie na wieży, to może w podziemiach? Tylko koniecznie weźcie latarnie! Yy, tzn. latarki ; )

Duszek Lubuszek ma w Łagowie wielu przyjaciół!

Z książki o Przygodach Duszka Lubuszka dowiecie się jakie filmy lubią oglądać tutejsze i przyjezdne duszki. No i jest tam też mały słownik, umowżliwiający porozumienie się z tajemniczymi mieszkańcami zamku. A jeśli wystarczy Wam energii i czasu to może warto też wynająć łajbę piracką i przepłynąć się na spotkanie z pewnymi niezwykłymi, rapującymi rybami?

Tymczasem zapraszamy dalej! Kto pierwszy zdobędzie wszystkie pieczątki i niezwykłą nagrodę?

POZOSTAŁE PRZYGODY Z DUSZKIEM LUBUSZKIEM :

OBSERWUJ NAS W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH!

Polub nas i bądź na bieżąco z najnowszymi wpisami na blogu!


Udostępnij

1 komentarz

  1. W czasie poszukiwania w sieci potrzebnych informacji znalazłam ten artykuł. Wielu osobom wydaje się, że mają rzetelną wiedzę na poruszany przez siebie temat, ale tak nie jest. Stąd też moje pozytywne zaskoczenie. Muszę podziękować za Twoje działania. Koniecznie będę polecał to miejsce i częściej odwiedzał, by zobaczyć nowe rzeczy.

Dodaj komentarz