Przejdź do treści
Udostępnij

EKIPA MISIA

Weekendowy poranek (tj. Około 6 rano, kto ma dzieci i wstaje później – pełne zazdro!). Szykujemy się do śniadania. Gdzieś w tym rozgardiaszu jak zawsze pada pytanie:

Dokąd dzisiaj?

Pan Mąż już od paru dni jest na to pytanie przygotowany, więc z ochotą wygłasza na nie szczątkową odpowiedź, tak żeby za wiele nie zdradzić. W sumie mnie to cieszy, bo lubię niespodzianki, jedyne co muszę wiedzieć ze względów kobieco-strategicznych to – Jak długo będziemy jechać, o której wyjeżdżamy (haha, żartuje, przecież mamy dzieci ;p) i jak długo będziemy na miejscu. Często, a w zasadzie zawsze, sprawdzam jeszcze pogodę na dany dzień, ale z dużym dystansem, bo znamy życie ; ) Po śniadaniu szykowanie prowiantu – jakiś wyjazdowy obiad dla wszystkich – jeśli jedziemy na dłużej, kanapki i kaszki lub inne przekąski – jeśli jedziemy na krócej. Pakuję zestaw ciuchów na zmianę dla dzieci (kiedyś, brało się jeden plecak, kartkę z nazwą miejscowości do której chce się dotrzeć i to wystarczało na kilka dni, a teraz…) teraz na kilku godzinną wycieczkę wychodzimy z czterema torbami !

  • Pierwsza – z jedzeniem,
  • Druga – z ciuchami,
  • Trzecia – z kurtkami (bo nigdy nie wiadomo jakie figle spłata nam pogoda),
  • no i Czwarta , najbardziej strategiczna – z zabawkami … – bo kto nie przeżył w drodze dramatu pt. „Mamo! Ale ja chciałem zabrać koparę!”.

Ale pakuję tak sobie pomału to wszystko bez gadania bo wiem, że warto.(no, może zdarzy mi się „pogadać”, chwała Ci Panie Mężu za cierpliwość;)).

Tak wygląda nasze życie obecnie.

A kim jesteśmy?

Pani Żona i Pan Mąż. Z wykształcenia architekci, a z życia – rodzice roczniaczki i czterolatka, miłośnicy zabytków, architektury i przyrody. Spontaniczni i nie lubiący nudy (oglądanie seriali to przecież nie nudzenie się;)) i siedzenia w domu (no chyba, że ​​oglądamy serial …). Mamy pasje i nie boimy się ich realizować. Mamy masę pomysłów i jedyne co nas ogranicza to za krótka doba (która przy dzieciach magicznie skraca się wprost proporcjonalnie do ich ilości co osobiście uważam za skandal.!).

Podróżujemy, jeździmy, zwiedzamy.

Już nie tak jak kiedyś, z pojawieniem się dzieci w życiu wiele trzeba przeorganizować, ale nie ma rzeczy niemożliwych! Najwyżej pranie się nie zrobi albo naczynia się nie umyją, ale kolejne opuszczone kościoły czy pałace zostaną przez nas odkryte! I tym światem – spontaniczności, pasji, aktywności – chcemy się z wami podzielić.

Więc pakujcie prowiant, pakujcie pieluchy i w drogę ; ) 

We are driven by values

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Line high touch client we need to have a Come to Jesus meeting with Phil about his attitude, so where the.

Super Efficient

Lorem ipsum dolor sit amet elit do, consectetur adipiscing, sed eiusmod tempor.

Deeply Committed

Lorem ipsum dolor sit amet elit do, consectetur adipiscing, sed eiusmod tempor.

Highly Skilled

Lorem ipsum dolor sit amet elit do, consectetur adipiscing, sed eiusmod tempor.

Keith Marshall

Designer

George Williams

Developer

Julia Castillo

Client Service


Udostępnij