NA PEWNYM DACHU. SKY PARK! – ZIELONA GÓRA

Udostępnij

Niektórzy cieszą się z wielkiego parkingu. My natomiast cieszymy się z jego dachu! Nowoczesny, fajny plac zabaw i miejsce aktywnego odpoczynku. A stąd już rzut beretem do Palmiarni. Oto bardzo fajny – SKY PARK w Zielonej Górze.

Sky Park – Zielona Góra

Parking jaki jest, każdy wie (lub przynajmniej się domyśla). Sama bryła robi na nas architektach wrażenie. Zakaz wjazdu aut z LPG trochę smuci, ale są miejsca obok, nie ma biedy ; ) Ale koniec pitu pitu o parkingu, bo nie po to tu przyjechaliśmy! To Sky Park Zielona Góra jest naszym celem.

Bardzo fajny dach parkingu.

Sky Park na dachu parkingu wielopoziomowego w Zielonej Górze to mega fajne miejsce. Po wejściu na górę i wielkim zachwycie, nasze bombelki szybciutko rozbiegły się w dwóch różnych kierunkach. Czterolatka poochała miłością wielką kolorowe wzgórko-pagórki. Siedmiolatek natomiast od razu zapałał uczuciem do ogromnej (serio!) pajęczyny.

Emocje pierwszych pokochanych atrakcji Sky Parku nie zdążyły ostygnąć, kiedy odkryte zostały kolejne. Nowoczesne tory przeszkód, dziwaczne karuzelki, bujaki i wiele innych urządzeń, których nie jestem w stanie nazwać. No powiem tyle – nie ma nudy.

Podczas gdy dzieci testują „dziecioodporność” wszystkich sprzętów,

my możemy nacieszyć oko szczególikami. Bardzo lubimy miejsca dla dzieci, gdzie zadbano również o dorosłych. W tym przypadku czas płynie na oglądaniu pięknych roślin, w które przystrojono cały teren. Jest bajecznie, różnorodnie i bardzo ciekawie. Widać, że ktoś się napracował, aby cały zestaw zachwycał. Jest bardzo pięknie

A po szaleństwie w Sky Parku wbijamy na salony! – Palmiarnia Zielona Góra

Jeśli jednak któreś z Waszych dzieci jakimś cudem znudzi się tym wypasionym placem zabaw, to jest jeszcze propozycja na spokojniej spędzony czas. Obok palmiarni, jakieś 100m od Sky Parku, znajduje się mniejszy dziecięcy raj, z piaskiem, pompą wodną, bujakami i klkoma innymi instalacjami. Więcej o tym jednak przeczytacie w kolejnym poście: Palmiarnia i winne wzgórze – w Zielonej Górze.

OBSERWUJ NAS W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH!

Polub nas i bądź na bieżąco z najnowszymi wpisami na blogu!

informacje

Zielona Góra, woj. Lubuskie, pow. zielonogórski


Udostępnij

Dodaj komentarz