PARK MINIATUR STRYSZA BUDA – KASZUBY NA URLOP

Udostępnij

Kaszuby obfitują w wiele atrakcji. Zarówno dla dużych jak i małych. Jedną z nich jest Park Miniatur w okolicach Stryszej Budy. W tym samym miejscu znajdują się jeszcze inne czadowe atrakcje. Także rezerwujcie cały dzień na niezapomniane wrażenia i świetną zabawę! Zapraszamy!

Kaszuby i Park Miniatur – Strysza Buda

Z parkingu na niewielkim wzniesieniu schodzimy drogą w dół. Tam znajduje się m. in. kasa, w której kupić można bilety. My decydujemy się na bilet łączony, bo planujemy odwiedzić jeszcze Kaszubski Gracik i Park Gigantów. Atrakcje w okolicy Stryszej Budy oglądamy w dość dużym gronie. A sama misiowa ekipa liczy dwóch dorosłych, czterolatek i roczniaczka (co oznacza, że nie będzie łatwo ; ) )

Park Miniatur – Kaszuby dla każdego

Park miniatur to liczne dróżki wijące się wokół makiet mniej lub bardziej znanych obiektów. Robią one na nas wielkie wrażenie. Każde opatrzone jest ciekawym opisem, których niestety nie dane nam jest czytać w całości. A dlaczego? Dlatego, iż okazuje się (o zdziwienie) że czterolatka nie kręcą mini kościółki i pałace ; ) O rocznej misi znudzonej w wózku już nie wspomnę… Ale i o tym tutaj pomyślano ; )

Dla dzieci, dorosłych i smutasów?

Dalej, na samym końcu, znajduje się plac zabaw : ) Jest też przewidziana część Parku Miniatur z postaciami z bajek. Można także kupić lody lub coś do jedzenia (tak, bo lody to nie jedzenie, tylko przyjemność ; ) ). Ponadto w ramach ciekawostki zachęcam do poczytania napisów przy toaletach i nie tylko (kreatywność i poczucie humoru właściciela są godne uwagi, ja się ubawiłam w każdym razie ; ) ). Jest też dom strachów i sala z zabawowymi lustrami, co też może przypaść bombelkom do gustu.

I chociaż teren parku nie jest sczególnie duży, to jest tutaj co robić.

Park miniatur z pewnością zajmie Wam sporo czasu. Można oświadczyć się na ławce zakochanych pod wieżą Eiffla (i tym samym zostać mistrzem oszczędności). Albo zrobić sobie zdjęcie z kamiennymi prezydentami USA i przez chwilę poczuć się ważnym ; ) Ale… Park miniatur to nie jest koniec atrakcji. Żeby odwiedzić kolejne miejsce zachęcam do zarezerwowania sobie wiele, wieeele więcej czasu. I energii. Zapraszamy do Parku Gigantów i Kaszubskiego Gracika !

STRYSZA BUDA

POZOSTAŁE ATRAKCJE W OKOLICY:
PARK GIGANTÓW

KASZUBSKI GRACIK

OBSERWUJ NAS W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH!

Polub nas i bądź na bieżąco z najnowszymi wpisami na blogu!

informacje

PARK MINIATUR – STRYSZA BUDA, WOJ. POMORSKIE, POW. KARTUSKI, GMINA KARTUZY


Udostępnij

Dodaj komentarz